Intresting

सा’ह्रै मा’र्मिक: कोरोनाका कारण नाबालिकाले त्या’गिन प्रा’ण, पो’को पारेको देखेर सबै भावुक(भिडियो हेर्नुहोस)

भाइरल भएको भिडियोमा एक व्यक्ति कोरोनाका कारण ज्या’न गु’माएका एक शिशुलाई बो’क्दै देखिएका छन्। उनले मृ’त शिशु बोकेर यति बेला सामाजिक संजाल प्रयोगकर्ता भा’वुक भइरहेका छन्। भारतीय मिडियाहरुका अनुसार भिडियो भारत कर्नाटक स्थित ब्याङ्गलोरको हो।

कोरोनाका कारण एक नाबालिकाले ज्या’न गु’माएको खबर सुनेपछि स्वयम्सेवीको रुपमा रहेका अब्दुल रजाक नाबालिकाको श’व लिन सेन्ट जोन्स अस्पताल पुगेका थिए। सोहि क्रममा केहिले उनको तस्विर र भिडियो खिचे। जुन सामाजिक संजालमा भा’इरल हुन पुग्यो।

गु’माएका एक शिशुलाई बो’क्दै देखिएका छन्। उनले मृ’त शिशु बोकेर यति बेला सामाजिक संजाल प्रयोगकर्ता भा’वुक भइरहेका छन्। भारतीय मिडियाहरुका अनुसार भिडियो भारत कर्नाटक स्थित ब्याङ्गलोरको हो।

कोरोनाका कारण एक नाबालिकाले ज्या’न गु’माएको खबर सुनेपछि स्वयम्सेवीको रुपमा रहेका अब्दुल रजाक नाबालिकाको श’व लिन सेन्ट जोन्स अस्पताल पुगेका थिए। सोहि क्रममा केहिले उनको तस्विर र भिडियो खिचे। जुन सामाजिक संजालमा भा’इरल हुन पुग्यो।

Related Articles

Back to top button
Close