Video

श्रीमती, मिडियामा, आएको १२ घण्टा, नहुँदै, २५ लाख रुपैया ऋ,ण बोकाएर बेप,त्ता भएका, श्रीमान, फेला परे, त्यसपछि भयो, यस्तो, बबाल (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ । श्रीमतीलाई २५ लाख रुपैया ऋ,ण बोकाए,र बेपत्ता भएका रुकुमका एक पुरुष श्रीम,ती मिडियामा आएको १२ घण्टा, नबित्दै, फेला प,रेका छन् । तीन बच्चाको आमालाई* छोडेर हिडेका, उनका श्री,मान, ,श्रीम,ती मिडियामा आएको केही* व*र्षमा फेला ,परे,का हुन् । उ,नी काठमाडौमै ,फेला परेका छन् । रुकुमकी हिरा वलीका श्रीमान काठमाडौमा फेला परेका, हुन् ।strong> भिडियो, हेर्न ,तलको लिन्कमा क्लिक गर्नुहोस ***

विदेश जान ऋण लिएका उनले अहिले, श्रीमाती र छोरीहरुलाई वास्ता गर्दैन,न् । श्रीमानले वा,स्ता नगरेका कारण क्या’न्सर भएकी उनकी ,छो,रीको बालकान्ती अस्पतालमा निधन भएको छ । अब उनका का,खमा, ,२ छो,री छन्, । हिरा वली रुकुमकोटकी उनी विवाह भएर महत ३ नम्बर वडामा गएकी थिइन् भूमी गाउँ,पालि,काका तिलक वलीसंग विवाह भए पनि उनीहरुको बीचमा सम्ब,न्ध विग्रिए,,को छ । उनी रुकुमवाट बसाई सरेर दागं आए प,छि उनका श्रीमान साउदी अरव गएका हुन् ।, श्रमतीलाई ९ महिनाको गर्भवती अवस्थामा छोडेर गएका उनी अहिले ४ वर्ष पछि फेला परेका हुन् ।

उपचारको लागि एक्लै भौतारीएकी हिराले छोरीलाई बचाउन पनि सकिनन् । छोरी बिते,को ९ महिना पछि उनी काठमाडौ आएर बसे, । उनले मलाई माया लाग्छ भने काठमाडौ मलाई लिन आउ भने उनले त्यती बेला, पनि ऋण खोजेर काठमाडौ लिन गएर घर लि,एर आइन् र घर आएर एक वर्ष बसे । उनको पेट,मा अर्को बच्चा आएको थियो ।

श्रीम,ती गर्भवती भएको ९ महि,नामा उनी फे,री कुबेत गएका थिए । उनी फेरी बेप,त्ता, भएपछि, उनी मिडि,यामा आएकी हुन् । श्रीमती,लाई प,नि सम्पर्क नगर्ने, ऋण, लिएको पैसा पनि नतिर्ने, गरेपछि महिला, मिडिया,मा आएकी हुन् । उनले अहिले, पनि उ,नर्ला आफ्नो श्रीमतीको दर्जा नदिने बताए । उनले भने, उ मेरो श्रीमती हो तर म अब उसलाई श्रीमती मान्दिन, ।

श्रीमान%ले लिएको ऋण नतिरिदिएपछि% साहुअरु आएर घरमा आएर भन्न थाले%का छन् <। विदेश जाँदा र आ%फ्नो जिवन चलाउँदा लिएको ऋ,ण लिएका ,थिए, । अहिले त्यो बढेर झण्डै २५ ला%,ख पुगकेो% ,छ <। श्रीमान वेपत्ता, छन्, ऋण% तिर्ने वा%स्ता नग%रेका कारण उनले मिडि%याको सहारा लिएकी थिइन् ।

Related Articles

Back to top button
Close