International

विशाल बजारमा भीष,ण आग,लागी नियन्त्र,णका लागि २० दमकल खटा,इयो

काठमाडौं । भारत, उत्तर प्रदेशको आग्रा जिल्लामा नजिकै रहेको बिशाल बजार स्थित दुई रसायनिक कारखानाहरूमा सोमबार दिउँसो ठूलो आगलागी भएको छ । आगो यति भयानक थियो कि यसको ज्वाला ठूलो उचाईमा पुगिरहेको थियो ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

आकाशले कालो धुँवाले सम्पूर्ण क्षेत्र भरिएको थियो । घटना सिकन्द्रा प्रहरी स्टेशन क्षेत्र को राष्ट्रीय राजमार्ग नजिक भएको बताइएको छ । जानकारी अनुसार २० दमकल घटनास्थलमा पुगेर आगोलाई नियन्त्रणमा लिएका छन् ।

आगराका एसएसपी बोत्रे रोहन प्रमोदले दुबै कारखाना बन्द भएकाले कुनै मानविय क्षति नभएको बताए । आगो यति गम्भीर थियो कि आगो निभाउन मथुरा जिल्लाको दमकल विभाग र वायुसेनाको सहयोग लिइएको थियो ।

उनले सिकन्द्रा क्षेत्रको राजमार्गमा सुधीर धर्मकान्ते नजिक सपाका पूर्व महानगर अध्यक्ष राजेन्द्र शर्माको रासायनिक कारखाना र दीपक मच्छन्दाको शीर्ष ग्लास कारखाना रहेको छ । जुलाहा कारखानामा जुत्ता तलवा चिप्काउनका लागि काम गर्ने गरिएको थियो ।

एसएसपीका अनुसार सोमबार दिउँसो २ बजे रासायनिक कारखानाबाट अचानक धुवाँ देखिएको थियो । स्थानीयले प्रहरी र दमकलकर्मीलाई खबर गरेका थिए । तर दमकलका गाडीहरू घटनास्थलमा पुगेपछि आगोले भयङ्कर रूप धारण गरिसकेको थियो । आगलागीको कारण थाहा हुन सकेको छैन । आगो यति विशाल थियो कि नजिकका घरहरूमा बस्ने मानिसहरूलाई सावधानीको रूपमा बाहिर निकालिएको थियो ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Related Articles

Back to top button
Close