Video

गीताकी दिदिले लेखिन मा र्मिक स्टाटस ! माता का आशु था मिएनन (मन रुवाउने भिडियो सहित)

इटहरी ५ कि गीता भट्टराई झु ण्डिएको अवस्थामा मृ,’त फेला परिन् । साहित्यकार समेत रहेकि भट्टराईको मृ त्युपछि अहिले सामाजिक सञ्चाल प्रयोगकर्ताले श्रदाञ्जली अर्पण गर्र्दै घ टना सं कास्पद रहेको र सत्य तथ्य छानबिन हुनुपर्ने माग गर्दै आएका छन् । यसैक्रममा इटहरी प्रहरीले भने आँफूहरु अनुसन्धानकै क्रममा रहेको जनाएको छ ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

गीताकी दिदि राधा सुबेदीले आफ्नो फेसबुक वाल मार्मिक स्टाटस पोखेकी छन् :

यति मायालु भएर पनि निष्ठुरी बनेर गयौ तिमी । हिजाेकाे पाेष्टमा केही लेख्न सक्ने आँट आएन कान्छी बैनी पर्देशिए पछि तिमी मेरी प्यारी साथी पनि थियौ र बैनी पनि । म भन्दा उमेरले सानु भए पनि कहिलेकाही अभिभावकले जस्तो अर्तिबुद्दी दिन्थ्यौ ठुलाे दाजु बित्नु भए पछि। हाम्रो जन्म दिने बुबा आमाको के हालत भयेको थियो तिमीलाई थाह थियो हाम्राे नातागोता इष्टमित्र सबैले त्यो चाे टलाइ सहेर बल्ल अलि बिर्सने काेशिश गर्दै थियौ फेरि तिमीले हामीलाई रु वाएर गयौ सानी ।

तिम्रो सानै देखिको इच्छा गायीका बन्ने त्यो पूरा भैसकेको थियो । तिमीले गाएका गित रचियेका कविताहरु सबै सामाजिक सन्जालमा भा इरल हुन्थे हामी सबैलाइ गर्व थियाे तिमी माथि अब तिम्रा यी सबै सामग्री हेरेर कसरी यो मनलाई समालुँ तिम्रा आफन्त प्यारा शुभचिन्तक हामी सबै वि क्षिप्त छौं मेरी प्यारी बुनु ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Related Articles

Back to top button
Close