Video

सुनसरीमा रातको १२ बजे बी’भत्स तरिकाले मा’रीयो,१२ बर्षीय मिनालाई दाईले नै यस्तो सम्म??- भिडियो हेर्नुहोस

भिडियो तलको समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ,पुरा हेर्नुहोला ।काठमाडौँ, १२ असोज । नेपालमा को रोना सं क्रमणबाट निको हुने दर सार्क मुलुककै कम पाइएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार निको हुने दर ७३।४ प्रतिशत छ । हालसम्म को रोना सं क्रमणबाट ५३ हजार ८ सय ९८ जना निको भएका छन् ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

सार्क मुलुकमध्ये पाकिस्तान र श्रीलंकामा निको हुने दर सबैभन्दा बढी छ । पाकिस्तानमा ९५.४ प्रतिशत, श्रीलंकामा ९४.४ प्रतिशत । त्यसपछि तेस्रोमा माल्दिभ्स छ । त्यहाँ निको हुने दर ८३.२, भारतमा ८२.६ प्रतिशत छ । त्यसपछि अफगानिस्तानमा ८३.२, भारतमा ८२.१, भुटानमा ७५.३ र बंगलादेशमा ७४.८ प्रतिशत छ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टा ९आइतबार अपराह्नसम्म० मा ८ सय ८५ जना मात्रै डिस्चार्ज भएका छन् ।

इपिडिमियोलोजी तथा रोग नि यन्त्रण महाशाखाका पूर्वनिर्देशक डा. बाबुराम मरासिनी सार्क राष्ट्रमध्ये कतिपयले विशेष औषधिको प्रयोग गरिरहेको हुन सक्ने बताउँछन् । ‘बंगलादेशलगायत केही मुलुकले विशेष औषधि चलाएका पनि छन् । त्यसकारण पनि नेपालबाहेकका मुलुकमा कोरोनाबाट निको हुने दर बढेको हुन सक्छ, डा. मरासिनी भन्छन् । यो समाचार आजको अन्नपूर्ण पोस्ट् दैनिकमा छ ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Related Articles

Back to top button