Hollywood/Bollywood

१४ पटकको असफलतापछि सलमानको सल्लाहले जुम्ल्याहा बच्चाको आमा बनिन् कश्मिरा

हालसालै बिग बॉस १४ मा देखा परेकि काश्मिरा शाह निश्चित रूपमा केही समयको लागि शोमा आए पनि चर्चा भने धेरै नै कमाईन । कश्मिरा यी दिनहरुमा आफ्नो बोल्ड फोटोशूटको कारण चर्चित छिन्, जसका तस्वीरहरु उनका पति कृष्ण अभिषेकले सोशल मिडियामा सेयर गरेका थिए ।

काश्मिरा उद्योग को एक प्रसिद्ध नाम हो । उनी प्राय फिल्ममा भन्दा आफ्नो व्यक्तिगत जीवनको कारण चर्चामा रहन्छिन । काश्मिराले कृष्णासँग दोस्रो विवाह गरेकि हुन् । दुबैले २०१५ बाट डेटिङ्ग सुरु गरेका थिए ।

उनिहरुको प्रेम कहानी पप्पू पास हो गया फिल्मको सेटबाट शुरू भएको थियो । शूटिंगपछि ती दुबै समय सँगै बिताउन थाले र त्यसपछि धेरै नजिक आए । २००७ मा, कश्मिराले आफ्नो पहिलो पति ब्रैड लिस्टरम्यानसँग सम्बन्ध वि च्छेद गरे र धेरै वर्षसम्म कृष्णसँग लिभ इनमा बिताए । अन्ततः उनीहरू दुवैले विवाहको नाम दिए ।

विवाह पछि, कश्मीराको संघर्ष सुरु भयो जब उनलाई ग-र्भधारण गर्न कठिनाई भएको थियो । प्राकृतिक ग*र्भावस्थाको अभावमा, कश्मिरा र कृष्णाले आईभीएफ प्रविधि अपनाए तर त्यसले काम गरेन। एक अन्तर्वार्तामा काश्मिराले भनेकी थिईन कि उनले १४ पटक ग-र्भवती हुने प्रयास असफल भएको थियो ।

त्यसपछि सलमान खानले उनलाई सेरोगेसीको सल्लाह दिए जुन उनको लागी धेरै प्रभावकारी साबित भयो। कृष्ण-काश्मिराले सरोगेसी लिए र २०१७ मा उनीहरूका दुई जुम्ल्याहा छोराको जन्म भयो, जस कारण उनीहरूको जीवन खुशीले भरियो। हाल उनीहरू खुशीको जीवन बिताइरहेका छन् ।

Related Articles

Back to top button