Intresting

खेतमा भेटियो रहस्यमय डल्लो, जाँच गर्दा यस्तो अनुसन्धान कर्तानै परे चकित

विश्वमा कुनै यस्ता रहस्य हुन्छन् जो अचानक नजिक आउने गर्छन्। जुन चिज र’हस्यमय तथा ऐलिहासिक समेत हुने गर्दछन्। यस्तै भयो अमेरिकास्थित एनटोनिया निवा’समा पनि । उक्त घर नजिकै एलियनको अड्डा भेटिएको दा’बी गरिएको छ। एलियन’लाई दोस्रो ग्रहको जीवका रुपमा लिइन्छ।

अर्जेन्टिनाका बुएनो’स एरेस अमेरिका:को कार्लोसमा बस्दै आएका थिए। एक दिन आफ्नै खेलको नजिकै हिँडदै गर्दा उनका आँखा खेतमा भएको अनौँठो बस्तुमा ठो’क्कियो। उक्त बस्तु अड्डाको आकार’को थियो। जुन माटोले पुरि’एको थियो।

पहिले त ती किसानलाई उक्त बस्तु ढुङ्गा जस्तो लाग्यो, तर पछि राम्रोसँग हेरेपछि उनलाई रहस्य’मय बस्तु भएको मह’शुस भयो। उक्त बस्तुको माथि सर्पको जस्तो कत्ला थियो भने अर्को तर्फ प्वाल थियो। त्यस’पछि ती किसा’नले आफ्नी पत्नी’लाई उक्त बस्तु देखाए।उनी’हरुले पहिले उक्त बस्तु डायनो’सरको अड्डा भएको अनुमान गरेका थिए।

जब उनीहरुले उक्त बस्तु उठाउन खोजे तर बस्तु’ले हलचल समेत गरेन्।त्यसपछि अ’नुसन्धान कर्तालाई बोलाएर उक्त बस्तुको जाँच गर्दा र’हस्य बाहिरीयो। उक्त बस्तु डाय’नोसर नभएर यलिय’नको अड्डा भएको पुष्टी भयो। एक्सपटेर्सको अ’नुसन्धानले उक्त बस्तु एक प्राचिन जीव भएको तथा जसको नाम ग्लिप्टोडोँ रहेको पत्ता लाग्यो। जो १५ हजा’र वर्ष पहिले साउथ अमेरि’कामा पाइने गर्थे । – एजेन्सी

Related Articles

Back to top button