News

भर्खरै चितवनमा बस र स्कुटर ठो’क्किदा एकै परिवारका बुवा, छोरी र भतिजीको मृ’त्यु

चितवन –पश्चिम चितवनको पकौडीमा बस र स्कुटर एक आपसमा ठ’क्कर खाँ’दा एकै परिवारका तीनको मृ’त्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका अनुसार मृ’त्यु हुनेमा भरतपुर महानगरपालिका–६ का ४५ वर्षीय मोहन अधिकारी, उनकी छोरी १७ वर्षीया विनिसा अधिकारी र उनका दाईकी छोरी १७ वर्षीया दिविसा अधिकारी रहेका छन् ।

कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक सूर्यबहादुर थापाका अनुसार जगतपुराबाट भरतपुरतर्फ आउँदै गरेको ना ५ ख २१५० नम्बरको यात्रुवाहक बसले विपरीत दिशाबाट जाँदै गरेको ना ४० प ७९८२ नम्बरको स्कुटरलाई भरतपुर महानगरपालिका–२२ प’कौडीमा ठ’क्कर दिएको थियो ।

ठक्करबाट स्कुटर चालक मोहन र स्कुटरको पछाडि सवार दुईको मृ’त्यु भएको हो ।उनीहरुको उपचारका क्रममा भ’रतपुर अस्पतालमा मृ’त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । ठ’क्कर दिने बस र चालकलाई प्रहरीले नि’यन्त्रणमा लिएको छ । दु’र्घटना आज भएको हो ।उनीहरुको मृ’त्यु ६ः५५ बजे भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Related Articles

Back to top button