News

बिचरा ! रुकुमको घटनामा कसले गर्यो यस्तो षड्यन्त्र ? कल रेकर्ड बारे आक्रोशित हुदै यी आमाको कडा जबाफ (भिडियो सहित)

झापा । प्रेमिकाले ‘मलाई लिन आऊ, नभए अर्कै केटासित मेरो विवाह गरिदिन लागेका छन्’ भन्ने म्यासेज नगरिदिएको भए जाजरकोटका नवराज विश्वकर्मा लकडाउनका बेला भेरी नदी तरेर पल्लो गाउँ जान हतारिने थिएनन् । प्रेमिकालाई घर भित्र्याउने सपना साँचेका उनी भेरी त तरे तर प्रेमिकाको हात समाएर घर फर्कन पाएनन् । आफ्ना पाँच साथीसहित उनी भेरीमै विलिन भए ।२०७७ जेठ १० गते रुकुमपश्चिमको सोतीगाउँकी ती किशोरीले नवराज विश्वकर्मालाई सम्पर्क गरिन् ।

आफ्नो परिवारले अर्कै केटासँग विवाह गराउन लागेको तर आफूले स्वीकार नगरेको बताउँदै आफूलाई लिन साथीहरूसहित आउन आग्रह गरिन् । नवराजले १९ जना साथीहरूलाई साताअघि नै छिट्टै प्रेमिकालाई भगाएर ल्याउने योजना बनाएको भन्दै सघाउन सहयोग मागेका थिए । तर पछिल्लो म्यासेज आएपछि उनीसँग कुर्ने धैर्य भएन ।रुकुमपश्चिमको यो घटनाले फेरी अर्को मोड लिएको छ । भर्खरै केहि मिडियामा उनीहरु बीचको फोन सम्पर्क भएको रेकर्ड बाहिर आएको छ । यो घटना सुनेपछि एक आमाले कडा रुपमा यसको जबाफ दिनुभएको छ ।

Related Articles

Back to top button