International

महिला प्रहरीको साहस : सोफा भित्र लुकेको थियो ५ फिटको सर्प महिला प्रहरीले यसरी गरिन पक्राउ

kaहिलेकाहीँ घरमा यस्ता प्राणी आउँछन् जसको नाम सुन्दा मात्रै ड’र लगेर आउछ। यस्तै एउटा जनावर नाम हो सर्प। जब घरमा बस्ने व्यक्तिलाई थाहा हुन्छ कि उसको घरमा सर्प लुकेको छ, तब उसको अवस्था सबै बिग्रन्छ । ठुलो सर्पको नाम सुनेपछि सास रोकिन्छ र त्यहाँबाट सजिलै अड्किन्छन् । किनभने यसले मानिसलाई केही गर्न दिँदैन र वि’षा’लु सर्पले टोकेको मानिसले पानी पनि माग्दैन। फ्लोरिडाको एउटा घरमा पाँच फिट लामो सर्प लुकेर बसेको थियो । ऊ घरको नयाँ सोफा भित्र लुकेर बसेको थियो।

आफ्नो नयाँ सोफामा सर्प लुकेको थाहा पाएपछि उनले तुरुन्तै प्रहरीलाई सहयोगको लागि बोलाए । उनले प्रहरीलाई आफ्नो स्थानबारे जानकारी गराए । सर्प समात्ने टोली तुरुन्तै त्यहाँ पुग्यो । नयाँ सोफा भित्र सर्प लुकेको थियो। सर्पले कसैलाई आ’क्र’मण नगरोस् भनेर पहिले प्रहरी टोलीले सोफालाई घरबाट बाहिर निकाल्यो ।

टोली सोफा मापन गर्न थाल्यो। तर सर्प सोफा भित्र धेरै लुकेको थियो। क्लियरवाटर प्रहरी विभागले यस उद्धारको जानकारी फेसबुकमा सेयर गरेको छ। यसमा उनले सर्पलाई बचाउने प्रहरी अधिकारीको तस्विर पनि शेयर गरेका छन् ।

त्यसपछि उनले यो ५ फिट लामो सर्पलाई बचाए र घरपालुवा जनावरको पसलमा लगेर छोडे । ति व्यक्तिले यो सोफा नयाँ किनेको बताए । एक दिन घर आएपछि यसको मुनि सर्प रहेको महसुस भयो । यो सर्पलाई उद्धार गरेपछि प्रहरी टोलीले यससँग तस्विर पनि खिचेको थियो । यी तस्विरहरु फेसबुकमा पनि सेयर गरिएको छ ।

Related Articles

Back to top button