Video

१० महिनाकी छोरी बचाउन २५ करोड लाग्ने हरेक नेपालीले हेर्नैपर्ने सनसनीपूर्ण अन्र्तबार्ता (भिडियो हेर्नुहोस्)

नर्स एलिना गुरुङ् र वरिष्ठ बालरोग विशेषज्ञ डा. सन्दिप श्रेष्ठ ज्यु की १० महिनाकी छोरी सियोना श्रेष्ठ लाई SPINAL MUSCULAR ATROPHY (SME-1) नामक बिरामी भएको छ । यस बिरामीको उपचार २ वर्ष भित्र गरिसक्नु पर्ने र १ वर्ष भएपछी शुरू गरिसक्नुपर्ने हुन्छ । यस रोगको उपचार नेपालमा सम्भव नभएको हुदा अमेरिका लगी उपचार गर्नुपर्नेछ । लगभग २५ करोड नेपाली लाग्ने भएकाले परिवार स्तब्ध अनि गहिरो चिन्तामा छन् । ३ करोडसम्म कलेक्शन भएको छ ।

नर्स एलिना गुरुङ् र वरिष्ठ बालरोग विशेषज्ञ डा. सन्दिप श्रेष्ठ ज्यु की १० महिनाकी छोरी सियोना श्रेष्ठ लाई SPINAL MUSCULAR ATROPHY (SME-1) नामक बिरामी भएको छ । यस बिरामीको उपचार २ वर्ष भित्र गरिसक्नु पर्ने र १ वर्ष भएपछी शुरू गरिसक्नुपर्ने हुन्छ । यस रोगको उपचार नेपालमा सम्भव नभएको हुदा अमेरिका लगी उपचार गर्नुपर्नेछ । लगभग २५ करोड नेपाली लाग्ने भएकाले परिवार स्तब्ध अनि गहिरो चिन्तामा छन् । ३ करोडसम्म कलेक्शन भएको छ ।

Related Articles

Back to top button