News

छोराले ओछ्यानमा पिसाव गरेको निहुँमा बुवाले आमालाई कु’टे, बालक छोराले गरिदिए बुवाको ह’त्या

आमालाई कु’ट पि’ट गरेको देखेका एक बालकले आफ्नै वुवाको ह त्या गरेका छन् । आमालाई कु’ट पि’ट गरेको रिुस सहन नसेकेका छोराले बुवाको ह’त्या गरेका हुन् । उनी नाबालक भएका कारण परिचय लुकाइएको छ । बालक १५ वर्ष उमेरका भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

मोरङको जहदा गाउँपालिका ५ सन्थाल बस्तीमा ४० वर्षका बुवालाई ब’ञ्चरो प्र’हार गरेर ह’त्या गरेको अभियोगमा प्रहरीले १५ वर्षका बालकलाई पक्राउ गरेको हो । सानो कुरामा आमालाई कु’ट पि’ट गरेको देखेपछि बालकले रि’स खप्न सकेका थिएनन् । केही दिन अघि छोरीको विवाह भएको थियो । सोही विवाहमा पाहुना आएकी आफ्नै दिदीको नातीले विस्तरामा पिसाव गरिदिएको निहुँमा मृतकले श्रीमती माथि कु’ट पि’ट गरेका थिए ।

बच्चाले पिसाव गरेको विस्तरा धोएर सुकाएको भएपनि पानी परेका कारण सुक्न पाएन । राति सु’त्ने वेलामा आफ्नो बिस्तरा नदेखेपछि उनले श्रीमतीलाई कु’ट पि’ट गरेका थिए । राति करिब १० वजे आमालाई विस्तराको निउँमा विवाद पछि कु’ट पि’ट गरेर उनका बुवा सु’ते ।

त्यसपछि आमा छोरा पनि सु’तेका थिए । तर विहान करिब ५ वजे तिर उठेका छोराले त्यही रि’सको झोकमा बुवालाई सु’तेकै बेलामा बुञ्चरो प्र’हार गरेका थिए । ब’ञ्चरो प्र’हार गरेर गम्भिर घाइेत भएका मृतकलाई पैसाको अभावमा अस्पताल लगिएको थिएन । उपचारको अभावमा उनको आइतवार निधन भएको हो ।

बुवाको निधन पछि प्रहरीले १५ वर्षका छोरालाई पक्राउ गरेको हो । शनिबार बुबाको ह’त्या गरेको आरोपमा पक्राउ परेका बालकलाई निय’न्त्र’णमा लिएर प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको बताएको छ । बुवाको आइतवार निधन भएको हो ।

Related Articles

Back to top button