News

काठमाडौं कोरोना संक्रमणको उच्च जोखिमतर्फ, यी हुन् १० गल्ती

काठमाडौं । लकडाउन हटेपछि संघीय राजधानी काठमाडौं कोरोना संक्रमणको उच्च जोखिमतर्फ धकेलिँदै छ। विश्वव्यापी यो महामारी रोकिनसक्नु त छँदैछ तर नेपालमा झन्झन् कोरोना फैलिनुमा हाम्रा केही गल्ती कारक छन्। केही गल्ती सरकारका छन्, केही नागरिकका। आजको अन्नपूर्ण पोस्ट् दैनिकमा दिनेश गौतमले समाचार लेखेका छन् ।

१. नाका बन्द गर्न ढिलाइ २. अनुशासनहीन नागरिक ३. अपुरो परीक्षण ४. खचाखच क्वारेन्टाइन ५. विपद्मा धन्दा ६. नाकामा खोइ होल्डिङ सेन्टर ? ७. पासको दुरुपयोग ८. अपर्याप्त पूर्वाधार एवं जनशक्ति ९. समन्वय अभाव १०. सूचनामा पहुँचै पुगेन

१. नाका बन्द गर्न ढिलाइ २. अनुशासनहीन नागरिक ३. अपुरो परीक्षण ४. खचाखच क्वारेन्टाइन ५. विपद्मा धन्दा ६. नाकामा खोइ होल्डिङ सेन्टर ? ७. पासको दुरुपयोग ८. अपर्याप्त पूर्वाधार एवं जनशक्ति ९. समन्वय अभाव १०. सूचनामा पहुँचै पुगेन

Related Articles

Back to top button
Close