Intresting

कोरोना संक्रमितलाई लिन एम्बुलेन्स नआएपछी , आफ्नै बाइकमा यसरी गए अस्पताल ! [भिडियो सहित]

विश्वव्यापी महामारी कोरोना भाइरसबाट अहिले पुरा संसारनै प्रभावित छ। यसैबीच स्वास्थ्य विभागको लापरवाही पनि धेरै ठाउँमा देख्न सकिन्छ। यस्तै घटना भारतको मध्य प्रदेशको सेहोर जिल्लाको बुधनीमा पनि भेटियो। होशंगाबाद जिल्लाका एक युवकले बुधनीमा कोरोना परीक्षण गरे र भोलिपल्ट उनको रिपोर्ट पोजेटिभ आयो।

स्वास्थ्य विभागले उक्त जवानलाई टेस्ट रिपोर्ट लिन र कोभिड केन्द्रमा पठाउन बोलायो र उसलाई पीपीई किट दिइयो। तर लामो समय पर्खिदा पनि एम्बुलेन्स उक्त मानिसलाई लिन आएन। यस पछि, पीपीई किट लगाएका युवक कोभिड सेन्टरको लागि आफ्नै बाइकमा निस्किए।

स्वास्थ्य विभागको लापरवाहीको यो सीसीटिभी भिडियो सामाजिक संजालमा भाइरल भइरहेको छ। भिडियोमा देख्न सकिन्छ कि उक्त युवक पीपीई किट लगाएर बाइकमा सवार भईरहेका छन्। वास्तवमा, यो युवक कोरोना परिक्षणको लागि आइतवार बुधनी आएका थिए। उनको रिपोर्ट मंगलवार पोजेटिभ आयो।

उक्त युवकलाई रिपोर्ट लिन बोलाइएको थियो र लगाउनको लागि पीपीई किट दिइयो। यस अवस्थामा उनको जिल्लाहरुको स्वास्थ्य विभागको लापरवाही अगाडि आएको छ। पहिलो कुरो त उक्त युवकले उनको आफ्नै जिल्ला होशंगाबादमा परिक्षणको सुविधा पाएनन्, त्यस युवकलाई बुधनीमा परिक्षण गर्न आउन बाध्य पारियो। अर्कोतर्फ, रिपोर्ट सकारात्मक आए पछि पनि युवाले अस्पताल जाने एम्बुलेन्स पाएनन्, त्यसैले उनी आफै बाइकमा कोभिड सेन्टरतर्फ लागे।

Related Articles

Back to top button
Close