News

तीजमा माइत आएकी छोरीले आफ्नै बहिनीको चार वर्षको छोराको ज्या’न लिइन्

काठमाडौ । तीजमा माइत आएकी एक महिलाले आफ्नै बहिनीको चार वर्षको छोराको ह त्या गरेको अ’भि’योगमा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । ओखलढुंगाको सुनेकोशी गाउँपालिका–६ पारामा चार वर्षीय बालकको ज्या’न लिएको अ’भि’योगमा एक महिलालाई पक्राउ गरिएको हो । तीज मान्न माइत आएको समयमा आफ्नै बहिनीको चार वर्षीय छोराको ह’त्या गरेको आरो’पमा मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका–४ घर भएकी २८ वर्षीया जुनु दमाईलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

बहिनीसंगको रि’स फेर्न उनले छोराको ज्या’न लिएको प्रहरी अनुसन्धानवाट खुलेको छ । उनी तीज मान्न भन्दै गत साउन दुई गते नै माइत आएकी थिइन् । छोराको ज्या’न लिएपछि उनले घटनामा आफ्नो संलग्नता नदेखियोस् भनेर घरमा मृ’त फेला परेको भन्दै शव देखाएकी थिइन् । जुनुको बहिनीसंग लामो समय देखि विवाद थियो । विवादका बीचमा उनले छोराको ज्या’न लिने ध’म्की दिदै आएकी थिइन् । उनले त्यस्तो ध’म्की दिने गरेको स्थानियले पनि सुनेका थिए । बहिनी माइतमा बस्दै आएकी थिइन् ।

सिन्धुलीको फिक्कल गाउँपालिका–१ सोखु घर भइ माइती बस्दै आएकी बहिनी सम्झना दर्जीका ४ वर्षीय छोरा भदौ २ गते मृ’त फेला परेका थिए । २ गते दिउँसोदेखि हराएका बालक मामाघरकै पसलकोठामा साँझ मृ’त फेला परेपछि आफन्तले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । बालकका हजुरवुवाले नै छोरीले ज्या’न लिएको भन्दै प्रहरीमा कि’टा’नी जा’हेरी दिएका थिए ।

Related Articles

Back to top button
Close